יועצי החברה

יועצי החברה כהנו שנים רבות כמנכ"לים ומנהלים בכירים ומצליחים בחברות שונות כך שהידע שלהם הוא מעשי ולא תיאורטי. היועצים שלנו מביאים עימם את הניסיון הרב שהצטבר אצלם והמתבטא בייעוץ שלהם המניב תוצאות חיוביות ומיידיות בכל עסק לו הם מייעצים.

מתי דה-קסטרו

 

חבר בלשכת היועצים העסקיים בישראל.  מוסמך על ידי ארגון היועצים העסקיים הבינלאומי כיועץ עסקי ניהולי בינלאומי (CMC). בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת הפוליטכניק של ניו-יורק ותואר ראשון של אוניברסיטת תל-אביב.

מתי דה-קסטרומתי מילא במהלך 32 שנים (עד 2010) שורה של תפקידי מנכ"ל וניהול בחברות בענפי היצוא,היבוא ,השיווק והשירותים השונים.

בין התפקידים אותם מילא מתי: מנכ"ל די.סי.אם יבוא ושיווק בע"מ, מנהל שיווק בחברת כלל שיווק ומסחר בע"מ, מנכ"ל אטלנטיס סוכנויות ספורט בע"מ ומנכ"ל אטלנטיס בייק בע"מ.

בכל התפקידים אותם מילא מתי הוא הצעיד את החברות הללו להישגים משמעותיים ביותר שהתבטאו בצמיחה מהירה, במאזנים רווחיים ובהשגת נתחי השוק הגדולים ביותר לכל אחד מהמותגים שטופלו על ידיו.

דוגמאות למותגים שיוצגו בלעדית על ידי החברות אותן ניהל מתי הם: מותג הספורט הבינלאומי HEAD, מותג כדורי הטניס  PENN,  מותג הספורט האמריקאי K2,  חטיבת ההלבשה של REEBOK ספורט ועוד. המותגים האלו תחת הנהלתו של מתי נחשבו למובילים וליוקרתיים ביותר בתחומם בישראל.

מאז ראשית 2010, עת החליט מתי לפרוש מתפקידו כמנכ"ל חברת אטלנטיס ,תורם מתי  את הידע והניסיון אותם רכש כמנכ"ל מצליח,  כיועץ עסקי לעסקים ולארגונים המעוניינים לשפר את מצבם העסקי.

מאות בעלי העסקים  להם מתי כבר ייעץ יכולים להעיד על התמורות החיוביות המשמעותיות אותן עברו העסקים שבניהולם .

יגאל גל

igalבעל תואר ראשון בכלכלה ובחשבונאות מאוניברסיטת חיפה. ליגאל מעל 20 שנה ניסיון בתחום הנדל"ן.
בין התפקידים אותם מילא יגאל: חבר הנהלה בכירה בקבוצת שיכון ובינוי בע"מ ,סמנכ"ל הנכסים שאינם למגורים והנכסים המניבים של שיכון ובינוי נדל"ן בע"מ ומנכ"ל (בפועל) של חברת סקום (ישראל) בע"מ , חברה בת של שיכון ובינוי נדל"ן בע"מ. 

  •  יגאל הינו מומחה בניהול וריכוז הכנת מכרזיB.O.T   ובין הפרויקטים אותם ניהל נמנים:
  • מעונות לסטודנטים, ומרכז ספורט  של אוניברסיטת בר אילן.
  • ניהול וריכוז הכנת מכרז B.O.T להקמת דיור מוגן בחיפה.
  • ניהול המכון הישראלי B.O.T בשיתוף מרכז הבנייה הישראלי. 

תחומי התמחות ופעילות :

ייזום,הקמה וניהול של עשרות נכסים שאינם למגורים ונכסים מניבים בהיקפים ושטחים של מאות מיליוני ₪ ומאות  אלפי  מ"ר לרבות :

קניונים ומרכזים מסחריים מובילים, בנייני משרדים והיי טק, · מעונות לסטודנטים, · בתי אבות ודיור מוגן, · בתי אבות ודיור מוגן, אתרי תיירות, נופש ופנאי, חניונים, תחנות דלק וחנויות נוחות, מתחמי תעסוקה, תעשיה ומלאכה, אחסנה ועוד,  ניהול וריכוז הכנת מכרזי  B.O.T/ P.P.P  וייזום , תכנון, הקמה, ניהול ושיווק של פרויקטי נדל"ן .

תמר גיסיס

תמר הינה יועצת עסקית ותיקה ומקצועית לעסקים משפחתיים ופרטיים. תמר מלווה ומייעצת ללקוחותיה בשלבים השונים של מעגל החיים של עסקיהם, כולל התהוות, צמיחה ושינוי.

Tamar_Gisis_headshotלקוחותיה של תמר מעידים על תוצאות חיוביות ביותר הן מבחינה עסקית והן מבחינה אישית, הכוללים בין השאר צמיחה עסקית, החזר הון על עבודת חייהם, הרמוניה משפחתית, מורשת ברת-קיימה ותחושה של ערך עצמי.

תמר מתמקדת בעבודה עם לקוחותיה בתהליך קבלת החלטות החשובות בזמן הנכון בכל נושא שקשור לניהול העסק, עתידו והשתתפות בני המשפחה. גישתה עוזרת לפרק מצבים מורכבים ומאתגרים או מדאיגים לסדרת צעדים מובנים וברי ביצוע. בנוסף משלבת תמר שיטות ייעוץ, גישור והנחיה, כדי לעזור לבעלי העסקים להשיג ראיה ברורה של העסק ובעיותיו, לקבל החלטות אפקטיביות וליזום פעולות שמובילות לתוצאות הרצויות.בין שטחי ההתמקדות האופייניים: תכנון צמיחת העסק וערכו, עיצוב הארגון ויכולותיו, יצירת אמנה משפחתית, תכנון תהליך העברת העסק לדורות הבאים או מכירתו, גיוס יועצים מומחים בתחומים משלימים ושיפור כישורי מנהיגות ושיטות ניהול.לתמר 30 שנות ניסיון משולב כבעלת עסק וכיועצת עסקית בארה"ב ובישראל. השכלתה הפורמאלית של  תמר היא תואר שני בניהול תעשייתי ותואר ראשון בארכיטקטורה ותכנון-ערים. בנוסף היא מוסמכת כיועצת לעסקים משפחתיים וכמגשרת.

 

דוד דניאלי

davidדוד הינו יועץ תפעולי העוסק במתן פתרונות תפעוליים לעסקים בשני תחומים עקריים:  תהליכים ומערכות מידע.

לדוד ניסיון עשיר כיועץ בחברות אמריקאיות גדולות בארה”ב שם גם למד לתואר ראשון בהנדסת תעשיית עם התמחות במערכות מידע ולתואר שני במינהל עסקים עם התמחות בתפעול.

בנוסף דוד הינו מוסמך SAP ERP - Integrated Business Processes  Consultant.

דוד מחלק את זמנו בין מקצוע הייעוץ התפעולי ומערכות מחשוב ובין מקצוע ההוראה בו הוא משמש כמרצה במכללה האקדמית תל אביב יפו בתחום מערכות מידע שם הוא מלמד SAP ERP וטכנולוגיות מידע ואסטרטגיה עסקית.